O nas

Rankingo.net zostało stworzone aby dawać czytelnikom dokładne, bezstronne i niezależne porady na temat tego co kupić.

Co robię

Skupiam się na porównywaniu produktów dla osób, które nie chcą spędzać mnóstwa czasu na szukaniu informacji o tym jakie produkty wybrać.

Celem jest to aby pomóc Ci łatwiej wybrać produkt odpowiedni dla Ciebie.

Staram się dostarczać wartościowe informacje, które są oparte o moje wieloletnie doświadczenie, odpowiednią analizę poszczególnych tematów, danych technicznych produktów oraz opinii klientów.

Spędzam mnóstwo czasu na wyszukiwaniu produktów z różnych kategorii i pokazuję te, które uważam za wartościowe. Jeśli coś mi się nie podoba to o tym piszę i zazwyczaj umieszczam w minusach.

Jakie produkty wybieram

Celuję w to aby pisać o produktach, które są najlepsze dla większości ludzi.

Większość przedstawianych produktów nie jest topowymi modelami, które są napakowane niepotrzebnymi funkcjami i zbyt drogie. Przeważająca część wybranych produktów ma bardzo dobry stosunek jakość-cena, ponieważ to jest głównie to czego oczekujemy od produktów w danej cenie.

To są te same urządzenia, które pokazałbym swoim znajomym i rodzinie.

Oprócz tego, czytam też opinie klientów, aby dowiedzieć się co jest ważne dla typowych użytkowników.

Biorę też pod uwagę raporty niezależnych instytucji zajmujących się badaniem branży takich jak: Puls, J.D. Power, Yale Appliance.

Jestem niezależny

Niezależność w wyborze produktów jest dla mnie bardzo ważna dlatego treści na stronie i wybór produktów nie są finansowane.

Co to oznacza?

  • Sam wybieram produkty, które uważam za wartościowe i godne pokazania
  • Nie publikuję artykułów opłacanych
  • Nie otrzymuję zapłaty od producentów sprzętu za pisanie o ich produktach
  • Wybór produktów, kolejność oraz ich ocena wyraża moją opinię

O mnie

Jestem Michał Kogutek i staram się przedstawiać na tej stronie rzetelne treści. Moja przygoda z elektroniką zaczęła się dawno temu w liceum, a konkretnie w Zespole Szkół Elektronicznych w Rzeszowie. Tam zdobywałem pierwsze informacje na temat sprzętu elektronicznego od nauczycieli, którzy byli prawdziwymi pasjonatami i znawcami tematu.

Dzięki pedagogom, w 2006 r. otrzymałem swoje pierwsze świadectwo SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich) uprawniające do wykonywania pracy w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych.

Od tamtego czasu moje zainteresowanie sprzętem rosło i zaraz po skończeniu studiów zacząłem pracować z branżą meblarską.

Przez ponad 6 lat miałem kontakt z setkami urządzeń i podłączałem zmywarki, płyty grzewcze, lodówki do zabudowy, piekarniki, pralki i inne urządzenia domowe. Na własnej skórze odczułem problemy jakie klienci mają ze swoim sprzętem. Dlatego na tej stronie staram się ułatwić wybór różnego rodzaju urządzeń.

Poniżej znajdują się zdjęcia z mojej pracy.

Od 2017 roku na poważnie zacząłem zbierać informacje o różnych sprzętach AGD. Na początku były to pralki, lodówki, zmywarki, płyty indukcyjne i piekarniki do zabudowy. Przez ten czas widziałem mnóstwo sprzętu, przeczytałem niezliczoną ilość opisów produktów i jeszcze więcej opinii o nich.

Od tamtego czasu wiele widziałem i moją wiedzę staram się w pomocny sposób przekazywać w różnych artykułach.

Jeśli chcesz nawiązać ze mną kontakt, możesz to zrobić przez stronę Kontakt.

Adres kontaktowy: