O nas

Rankingo.net zostało stworzone aby dawać naszym czytelnikom dokładne, bezstronne i niezależne porady na temat tego co kupić.

Co robimy

Skupiamy się na porównywaniu produktów dla osób, które nie chcą spędzać mnóstwa czasu na szukaniu informacji o tym jakie produkty wybrać.

Celem jest to aby pomóc Ci łatwiej wybrać produkt odpowiedni dla Ciebie.

Staramy się dostarczać wartościowe informacje, które są oparte o doświadczenie twórców strony, odpowiednią analizę poszczególnych tematów, danych technicznych produktów oraz opinii klientów.

Aby zwiększyć dokładność tekstów i zmniejszyć stronniczość, na treść każdego artykułu mają wpływ co najmniej dwie osoby. Jest to oczywiście czasochłonne ale pozwala otrzymać bardziej sprawdzone i wartościowe treści.

Jakie produkty wybieramy

Celujemy w to aby pisać o produktach, które są najlepsze dla większości ludzi.

Większość przedstawianych produktów nie jest topowymi modelami, które są napakowane niepotrzebnymi funkcjami i zbyt drogie. Przeważająca część wybranych produktów ma bardzo dobry stosunek jakość-cena, ponieważ to jest głównie to czego oczekujemy od produktów w danej cenie. To są te same urządzenia, które pokazalibyśmy swoim znajomym i rodzinie.

Bierzemy też pod uwagę opinie klientów, aby dowiedzieć się co jest ważne dla zwykłych ludzi.

Niezależność

Niezależność jest dla nas bardzo ważna dlatego treści na stronie i wybór produktów nie są finansowane.

Co to oznacza?

  • Sami wybieramy produkty, które uważamy za wartościowe i godne pokazania
  • Nie publikujemy artykułów opłacanych
  • Nie otrzymujemy zapłaty od producentów sprzętu za pisanie o ich produktach
  • Wybór produktów, kolejność oraz ich ocena wyraża opinię twórców strony

Ludzie

Jestem Michał i staram się przedstawiać na tej stronie rzetelne treści. Moja przygoda z elektroniką zaczęła się dawno temu w liceum, a konkretnie w Zespole Szkół Elektronicznych w Rzeszowie. Tam zdobywałem pierwsze informacje na temat sprzętu elektronicznego od nauczycieli, którzy byli prawdziwymi pasjonatami i znawcami tematu.

Dzięki pedagogom, w 2006 r. otrzymałem swoje pierwsze świadectwo SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich) uprawniające do wykonywania pracy w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych.

Od tamtego czasu moje zainteresowanie sprzętem rosło i zaraz po skończeniu studiów zacząłem pracować z branżą meblarską.

Przez ponad 6 lat miałem kontakt z setkami urządzeń i podłączałem zmywarki, płyty grzewcze, lodówki do zabudowy, piekarniki, pralki i inne urządzenia domowe. Na własnej skórze odczułem problemy jakie klienci mają ze swoim sprzętem. Dlatego na tej stronie staram się ułatwić wybór różnego rodzaju urządzeń.

Poniżej znajdują się zdjęcia z mojej pracy.

Poza tym, na treści znajdujące się na stronie Rankingo wpływ mają też inne doświadczone osoby, zajmujące się tą tematyką i pomagające utrzymać odpowiednią jakość artykułów.

Możesz znaleźć nas na facebooku a także na twitterze.

Adres kontaktowy: